Lovelywholesale WW
Norton [CPS] WW
Reklam
Logitech Many Geos
PeersTV WW
Glasseslit WW
Kaspersky Many GEOs
Roselinlin WW
Tidebuy WW
  • Toyzz Shop TR
  • Reklam
  • Trainline WW
  • Whatwears WW
ŞENOL GÜNEŞ İSTİFA
Reklam
Pamukkale Turizm
Kibar TAVASAV - HABERE SES

Kibar TAVASAV - HABERE SES

  • Google Plus
  • Youtube
  • LinkedIn

ŞENOL GÜNEŞ İSTİFA

07 Eylül 2021 - 23:45
Часы Молния Many GEOs
Reklam
Reklam
Sunsky-online WW
Reklam

Bu gece Hollanda A Milli Takımı ile Hollanda’da Dünya Şampiyonasına katılma yolunda grubundaki maçta karşılaşan Türkiye A Milli Futbol Takımımız rakibine berbat bir oyun ve taktik hataları sonucunda çok kötü bir skorla 6 – 1 mağlup oldu. Bu sonuçla Şenol Güneş yönetiminde yıllar sonra tarihi bir hezimet almış olan Milli Takımımız vatandaşlarımızı üzdü.

 Maçın gollerini Hollanda adına 1. dakikada Davy Klaassen, 16. – 38. ( Penaltıdan ) ve 54. dakikalarda Memphis Depay, 80. dakikada Guus Til ve 90. dakikada Malen attılar. Maçın ve takımımızın tek golü ise 90+ 2’de Cengiz Ünder’den geldi.

 Maçta Hollanda karşısında her hangi bir varlık gösteremeyen A Milliler, 90 dakikanın ardından sahadan üzgün olarak ayrıldı. Bu skorla Dünya Şampiyonasına katılma şansını tehlikeye atan takımımız, önümüzdeki maçlarda gruptan çıkma ve play-off oynama şansını kaybetmemek için mücadele edecekler.

 Maçta hakem kararları konusunda çok tartışmalı düdüklerin çalındığı ve hakemlerin Hollandalı taraftar baskısı etkisi altında kalmış oldukları görüldü.

 Maçta Şenol hocanın yanlış kadro tercihinde bulunduğu, taktik varyasyonlarda formsuz hareket ettiği ve oyuncu değişikliklerini yanlış tercihlerde ve zamanında yapmadığı görüldü. Bu sonucun ardından Şenol Güneş ile Milli Takımımızın Dünya Şampiyonasına katılmasının ancak mucizeler sonucu olabileceği görülüyor.

 Şenol Güneş’in Milli Takım Teknik Direktörlüğünden istifasını vererek Milli Takımın önünü açması ve Milli Takımın başına yerli bir taze kan Teknik Direktör gerekiyor.  

 Kısacası Şenol Güneş yönetimindeki Türkiye A Milli Futbol Takımımız gelecek adına umut vermiyor.

 İstifa zamanı bay Güneş, her şey buraya kadar, artık yeter!

Aviasales Europe (ex JetRadar)
Cigabuy WW

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
Bellewholesale WW

Son Yazılar