Reklam
TÜRK EKONOMİSİ CAN ÇEKİŞİYOR – ESNAF, İŞÇİ, ÇİFTÇİ,...
Reklam
Pamukkale Turizm
Kibar TAVASAV - HABERE SES

Kibar TAVASAV - HABERE SES

  • Google Plus
  • Youtube
  • LinkedIn

TÜRK EKONOMİSİ CAN ÇEKİŞİYOR – ESNAF, İŞÇİ, ÇİFTÇİ, ÜRETİCİ KAN AĞLIYOR

23 Aralık 2020 - 18:00 - Güncelleme: 23 Aralık 2020 - 18:37

 

 

Maalesef koronavirüs sonrası bütün sektörler etkilenmiş durumda, ayırt etmemiz mümkün değil hiç birisini birbirinden bu zorlu dönemde, koskoca Türk ulusunun her ferdi aynı zamanda ekonomik sorunlardan, iflaslardan, evine ekmek götürememekten dolayı acı çekiyor.

 İktidara önerdik ve önermeye de devam edeceğiz. Yeter artık acı çektirmeyin Türk ulusuna, çektire çektire öldürmeyin, koronavirüsü kısa zamanda, ancak tam kapatma ile kontrol altına alabilirsiniz, süreç uzakça ekonominin olumsuzluğu ve belirsizliği de uzuyor. Hal böyle olunca acı çekmeler artıyor. Tekrar tekrar tam kapatma kısıtlamasını öneriyorum bir kere daha, ve zaten ithalat - ihracat yılbaşı dolayısıyle durmuş vaziyette, üretim ihracatının devamı da sağlanabilir fakat tam kapatma kısıtlaması ile koronavirüs bir an önce bitirilmeli ki, bütün sektçörlerde canlanmalar meydana gelsin. Türkiye bu fırsatı kaçırmamalıdır.

 Türk ulusunun hem sağlıksal hemde ekonomiksel ve pek tabi ki duygusal acı çekmesine, bir an önce koronavirüsün kontrol altına alınmasının kolaylaşacağı tam kapatma kısıtlamasına 25 Aralık 2020 Cuma günü saat 24:00 – 4 Ocak 2021 Pazartesi saat 01:00 arası geçilmelidir.

 Ekonomi sonrasında çok rahatlar, sağlık yönünden en önemli tedbirde uygulanmış olur, psikolojik ve duygusal rahatlamalarda görülecektir 10 günlük bir tam kapatma kısıtlaması sonucunda, derim.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Son Yazılar