TÜRK ULUSU HEP BİRLİKTE
Kibar TAVASAV - HABERE SES

Kibar TAVASAV - HABERE SES

  • Google Plus
  • Youtube
  • LinkedIn

TÜRK ULUSU HEP BİRLİKTE

11 Ağustos 2020 - 01:40

Konumuz medeniyet ve siyaset,…

Diyeceksiniz ki, siyasetle medeniyetin ne alakası var. Aslında yokmuş gibi görünüyor ama var. Zira medeniyetten uzaklaşmanın önünde olması gereken siyaset iken, bu gün tam tersi bir süreçte siyaset arenasındaki aktörler bırakın medeniyeti korumayı, sahip çıkmayı, tam tersi adeta medeniyetsizliğin her yöne, her kol ve dala, her istikamete yayılması için çalışıyor ve mücadele ediyorlar.

Hal böyle olunca medeniyet ile siyasetin ilişkisi görüldüğü gibi hiçte birbiri ile alakasızmış gibi görünmüyor.

Siyaset yanında olması gerekenin yanında değil, siyaset yanında olması gerekeni yok etmeye soyunmuş bir durumda, işte Turkuaz Işık’ın kuruluşundaki anlam bu, Turkuaz Işık medeniyete sahip çıksın, insanlığa, Türk Ulusunun dünyasına sahip çıksın diye Turkuaz Işık kuruldu ve doğmuş oldu.

Dünyayı medeniyetsizlere, medeniyetsizliğe, insanlara zarar verenlere, Türk Ulusunun düşmanlarına bırakmayacağız, Turkuaz Işık olarak bütün kadrolarımızla, bütün direnişimizle hep birlikte sahip çıkacağız.                     

Türk Ulusu Hep Birlikte!

Türk Ulusunun hak ettiği siyaset ve politika budur. Medeniyetsizlikle savaşılmasıdır. Bizde savaşacağız ve mücadele edeceğiz, bizim hep birlikte bundan farklı olmamız söz konusu değildir.

YORUMLAR

  • 1 Yorum

Son Yazılar