ZEMHERİ 10. BÖLÜM FRAGMANI

ZEMHERİ 10. BÖLÜM FRAGMANI

Firuze ve Ayazı güzel yürekleri ile kader birleştirdi, kader ayırdı. Hayat onlara borçlu olduğu mutluluğu teslim edecek mi. Kader onlardan aldığı aşkı onlara geri vermek istiyor. Fakat yollar çetin, yollar dikenli. Hava Ayaz mı Ayaz ve zamanlardan Zemheri. Firuze’nin gözleri mavi, yüreği ateş, kalbi sevgili mi, sevgili.

27 Nisan 2020 - 17:49

 

 - İnşaat işçisi babasının, on üç kişinin ölümüyle sonuçlanan asansör kazasında haksız bir şekilde ve adaletsizce suçlu bulunmuş olması, tercihini dürüstlükten ve adaletten yana seçmiş Firuze’yi hareketlendirir. Babasını kurtarmaya azmetmiştir. Umutlarını çalan ve bu süreçte bir vedayı bile çok görüp onu yalnız ve yüzüstü bırakan Ayaz’la karşılaşır yolları kesişir yine. 

Evin erkeği olmanın yükü omuzlarında olan Ayaz, o esnada bir başkasıyla evlenmeye yakınken annesi uğruna feda ettiği fakat hala her sabah uyandığında içinde gözlerinin mavisine açlık çektiği Firuze’yle karşı karşıyadır. Firuze’nin babasının onun yüzünden suçlanmasında kendisinin büyük payının olduğundan bilgisizdir.

Firuze de bilmez ve anlayamaz ki, ortaya konan bazı vedalar sevgisizlikten değil tamamen çaresizliktendir. Ayaz da bilmez ortada olan aşk kaç kere ve ne uğruna feda edilir? 

 10. Bölüm Final Fragmanı ile ZEMHERİ karşınızda. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR
UZAY KARANLIK BİR SÜPER SIVIDAN OLUŞUYOR
AKÇAKOCA GELİNCİK BALIK AVI
AKÇAKOCA GELİNCİK BALIK AVI